RT0805BRC0722K6L
MFR.Part #
RT0805BRC0722K6L
JLCPCB Part #
C864754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS