RT0805BRC0711KL
MFR.Part #
RT0805BRC0711KL
JLCPCB Part #
C864601
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS