RT0603WRD0764K9L
MFR.Part #
RT0603WRD0764K9L
JLCPCB Part #
C1716490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS