RT0603WRD07562RL
MFR.Part #
RT0603WRD07562RL
JLCPCB Part #
C1716594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS