RT0603WRD0734KL
MFR.Part #
RT0603WRD0734KL
JLCPCB Part #
C1716141
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS