RT0603WRC07953RL
MFR.Part #
RT0603WRC07953RL
JLCPCB Part #
C1718700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 953Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS