RT0603WRC075K11L
MFR.Part #
RT0603WRC075K11L
JLCPCB Part #
C3937403
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS