RT0603WRC072K55L
MFR.Part #
RT0603WRC072K55L
JLCPCB Part #
C1719187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS