RT0603WRC0710K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRC0710K7L
JLCPCB Part #
C1720406
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS