RT0603WRB074K48L
MFR.Part #
RT0603WRB074K48L
JLCPCB Part #
C4078076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS