RT0603FRE07845RL
MFR.Part #
RT0603FRE07845RL
JLCPCB Part #
C2098385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS