RT0603FRE0743RL
MFR.Part #
RT0603FRE0743RL
JLCPCB Part #
C863813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS