RT0603FRE073K4L
MFR.Part #
RT0603FRE073K4L
JLCPCB Part #
C863784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS