RT0603FRE07300RL
MFR.Part #
RT0603FRE07300RL
JLCPCB Part #
C863731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS