RT0603FRE072K2L
MFR.Part #
RT0603FRE072K2L
JLCPCB Part #
C863719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS