RT0603FRE0724R3L
MFR.Part #
RT0603FRE0724R3L
JLCPCB Part #
C863689
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS