RT0603FRE071K3L
MFR.Part #
RT0603FRE071K3L
JLCPCB Part #
C863640
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS