RT0603FRE0713K3L
MFR.Part #
RT0603FRE0713K3L
JLCPCB Part #
C863573
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS