RT0603FRD07511RL
MFR.Part #
RT0603FRD07511RL
JLCPCB Part #
C863469
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS