RT0603DRE077K68L
MFR.Part #
RT0603DRE077K68L
JLCPCB Part #
C863242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS