RT0603DRE076K42L
MFR.Part #
RT0603DRE076K42L
JLCPCB Part #
C863215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS