RT0603DRE07499RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRE07499RL
JLCPCB Part #
C863128
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS