RT0603DRE0721RL
MFR.Part #
RT0603DRE0721RL
JLCPCB Part #
C862973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS