RT0603DRE071R5L
MFR.Part #
RT0603DRE071R5L
JLCPCB Part #
C862964
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS