RT0603DRE07152KL
MFR.Part #
RT0603DRE07152KL
JLCPCB Part #
C862898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 152kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS