RT0603DRD0782RL
MFR.Part #
RT0603DRD0782RL
JLCPCB Part #
C723698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS