RT0603DRD076K34L
MFR.Part #
RT0603DRD076K34L
JLCPCB Part #
C862802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS