RT0603DRD0738K3L
MFR.Part #
RT0603DRD0738K3L
JLCPCB Part #
C862700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS