RT0603DRD07360RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603DRD07360RL
JLCPCB Part #
C862690
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS