RT0603DRD07205RL
MFR.Part #
RT0603DRD07205RL
JLCPCB Part #
C2101016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS