RT0603DRD0712K1L
MFR.Part #
RT0603DRD0712K1L
JLCPCB Part #
C705937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS