RT0603CRE0718R0L
MFR.Part #
RT0603CRE0718R0L
JLCPCB Part #
C2133433
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS