RT0603CRE07150RL
MFR.Part #
RT0603CRE07150RL
JLCPCB Part #
C2124847
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS