RT0603CRD076R81L
MFR.Part #
RT0603CRD076R81L
JLCPCB Part #
C3976049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS