RT0603CRD07383RL
MFR.Part #
RT0603CRD07383RL
JLCPCB Part #
C862427
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS