RT0603CRD0736K5L
MFR.Part #
RT0603CRD0736K5L
JLCPCB Part #
C4092084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS