RT0603CRC07620RL
MFR.Part #
RT0603CRC07620RL
JLCPCB Part #
C4289061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS