RT0603BRE079K53L
MFR.Part #
RT0603BRE079K53L
JLCPCB Part #
C705886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS