RT0603BRE07732RL
MFR.Part #
RT0603BRE07732RL
JLCPCB Part #
C862275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS