RT0603BRE07681KL
MFR.Part #
RT0603BRE07681KL
JLCPCB Part #
C862258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS