RT0603BRE07332KL
MFR.Part #
RT0603BRE07332KL
JLCPCB Part #
C861842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS