RT0603BRE0718R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE0718R2L
JLCPCB Part #
C861711
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS