RT0603BRE07130RL
MFR.Part #
RT0603BRE07130RL
JLCPCB Part #
C705809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS