RT0603BRD077K68L
MFR.Part #
RT0603BRD077K68L
JLCPCB Part #
C375517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.68kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS