RT0603BRD07673RL
MFR.Part #
RT0603BRD07673RL
JLCPCB Part #
C7064983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS