RT0603BRD0765K7L
MFR.Part #
RT0603BRD0765K7L
JLCPCB Part #
C861512
Description
-55℃~+155℃ 100mW 65.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS