RT0603BRD0733KL
MFR.Part #
RT0603BRD0733KL
JLCPCB Part #
C705768
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS