RT0603BRD07140KL
MFR.Part #
RT0603BRD07140KL
JLCPCB Part #
C861125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS