RT0603BRC0743KL
MFR.Part #
RT0603BRC0743KL
JLCPCB Part #
C860895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS