RT0603BRC07390RL
MFR.Part #
RT0603BRC07390RL
JLCPCB Part #
C860862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS